Miniklub pomoże Twojemu dziecku w początkach nauki w szkole

Wielu rodziców zna sytuację, gdy ich dziecko siedzi przed komputerem i spędza czas na najróżniejszych grach, między innymi prostych, nie wymagających myślenia, grach internetowych. Niestety, dzieci rzadko czerpią z nich korzyści, a rodzice mogą mieć problem z wyborem bezpiecznych i odpowiednich gier.

Miniklub jest korzystny i dla rodziców i dla dzieci. Jest to nauka w interaktywnym świecie która podnosi szkolne umiejętności każdego dziecka, a ponadto zapoznaje z prostymi, podstawowymi funkcjami komputera.

Nauka połączona z zabawą

Miniklub oferuje Twojemu dziecku grę, która równoważy naukę z zabawą. Nauka staje się rozrywką, kiedy dziecko jest motywowane i nagradzane przez grę. Miniklub to coś więcej niż rozwiązywanie łamigłówek. To radość czerpana z gry i rozwiązywania zadań, za które Twoje dziecko otrzymuje perły i złote monety. Te "oszczędności" dziecko może użyć na zabawne ubrania dla swojego delfina albo na dodatkowe gry w Miniklubie.

Śledź postęp swojego dziecka

Jako członek Miniklubu, będziesz regularnie otrzymywał Raport Rodzicielski na swoją skrzynkę e-mail. Dzięki raportowi możesz dowiedzieć się, jak Twoje dziecko radzi sobie w Miniklubie i zobaczyć, które zadania zostały rozwiązane. Podczas gry w Miniklub można razem z dzieckiem omawiać rozwiązywane zadania. To daje Tobie i Twojemu dziecku okazję do wspólnego spędzania czasu w przyjemny i pożyteczny sposób.