Zabawna, edukacyjna i bezpieczna gra dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat

Miniklub jest wysokiej jakości grą edukacyjną w jezyku polskim, która łączy naukę z zabawą. Gra jest pełna pomysłowych zadań, opracowanych we współpracy z rodzicami, pedagogami oraz Duńskim Narodowym Centrum Czytania. Miniklub dobrze sprawdza się jako dodatek do nauki lub jako przygotowanie do rozpoczęcia szkoły.

Polska ścieżka dialogowa, bez tekstu
Zabawna i prosta do zrozumienia gra
Mnóstwo edukacyjnych zadań
Wszystkie zadania mają kilka stopni trudności
Raport Rodzicielski - śledź postępy swojego dziecka
Bezpieczne gry online bez czatu i reklam
Opracowane we współpracy z pedagogami i z Duńskim Narodowym Centrum Czytania

Pełen fantazji podwodny świat dla dzieci z bujną wyobraźnią

Miniklub daje Twojemu dziecku własnego delfina, aby razem mogli odkryć pełen fantazji podwodny świat wypełniony edukacyjnymi zadaniami, zabawnymi dodatkowymi grami, oraz szalonymi postaciami. W grze dziecko poznaje dumnego raka Lobo, mądrą ośmiornicę-nauczycielkę Marinę, rekina Beno i inne postacie. W głębinach oceanu Twoje dziecko odwiedzi ciekawe miejsca takie jak: Laboratorium, Farmę Żółwi oraz Grotę Liczb. Uwagę przyciągają muzyka i oprawa graficzna gry, które wciągają i stymulują wyobraźnię Twojego dziecka.

Miniklub łączy naukę z dobrą zabawą

Miniklub to gra stworzona przez doświadczonych programistów we współpracy z rodzicami, nauczycielami i Duńskim Narodowym Centrum Czytania, w celu zapewnienia równowagi pomiędzy zabawą i nauką. Gra jest zaprojektowana tak, aby poprzez rozwiązywanie zadań, nauka przychodziła naturalnie. Za każde poprawnie rozwiązane zadanie, Twoje dziecko jest nagradzane złotymi monetami i perłami, które można wykorzystać na dodatkowe gry lub na opiekę nad swoim delfinem.

Wszystkie zadania w Miniklubie zostały opracowane na podstawie programu "Wspólny Cel" i opierają się na wytycznych Duńskiego Ministerstwa do spraw Dzieci i Nauczania. Wersja polska gry została zrealizowana przy współpracy z polskimi nauczycielami nauczania początkowego. Zadania te to między innymi:

Litery, alfabet, słowa, sylaby i rymy
Cyfry, liczenie, rozmiary i wagi
Kształty geometryczne
Wiedza o kolorach
Czas, godziny i minuty

Rozpoczęcie gry jest bardzo proste

Grę w Miniklubie można rozpocząć od razu po zarejestrowaniu. Jest to gra internetowa, która nie wymaga instalacji, a granie może odbywać się z każdego komputera, który posiada dostęp do internetu. Ukończone zadania są automatycznie zapisywane, więc zawsze można kontynuować grę z punktu, na którym się poprzednio skończyło, bez względu na to, czy korzysta się z tego samego czy z innego komputera - na przykład w domu, w domu u dziadków albo w szkolnej świetlicy.