Tutaj możesz znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat Miniklubu. Jeśli napotkasz trudności dotyczące gry, najprawdopodobniej tutaj znajdziesz rozwiązanie. Jeśli nie uda Ci się znaleźć odpowiedzi, zawsze możesz napisać do nas na adres admin@miniklub.pl.


Nie mogę rozpocząć gry w Miniklubie. Co mam zrobić?
Czy Miniklub jest bezpieczny dla mojego dziecka?
Zapomniałem hasła
Czy potrzebuję specjalnej przeglądarki do grania w Miniklubie?
Czy będę otrzymywać spam?
Mam problemy / pytania do Miniklubu. Z kim mam się skontaktować?
Kto jest autorem Miniklubu?Nie mogę rozpocząć gry w Miniklubie. Co mam zrobić?

Po pierwsze, upewnij się, że Twoja przeglądarka jest zaktualizowana i że posiadasz najnowszą wersję. Miniklub działa w formacie Flash i wymaga programu Flash Player 10. Jeśli Flash Player nie jest zainstalowany w przeglądarce, możesz pobrać najnowszą wersję za darmo tutaj: http://get.adobe.com/flashplayer/ Pamiętaj, aby zamknąć i ponownie uruchomić przeglądarkę po instalacji.

Czy Miniklub jest bezpieczny dla mojego dziecka?

Tak. W Miniklubie stworzyliśmy bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa dla Twojego dziecka. Nikt nie będzie miał możliwości komunikacji lub kontaktu z Twoim dzieckiem.

Zapomniałem hasła

Jeśli zapomniałeś hasła lub chcesz zmienić aktualne hasło, skorzystaj z tego linku:
Zmień hasło

Czy potrzebuję specjalnej przeglądarki do grania w Miniklubie?

Nie. Miniklub wspierany przez większość używanych przeglądarek. Jednakże zalecamy używanie najnowszej wersji przeglądarki. Jeśli na przykład posiadasz Internet Explorer 6.x, zalecamy aktualizację do najnowszej wersji, czyli np. Internet Explorer 8.x. Miniklub wykonany jest w technologii Flash, więc niezbędne jest także, aby Twoja przeglądarka miała zainstalowany program Flash Player. Pobierz najnowszą wersję programu Flash Player tutaj (bezpłatnie): http://get.adobe.com/flashplayer/

Czy będę otrzymywać spam?

Nie. Miniklub nigdy nie wysyła spamu i nie podaje Twojego adresu e-mail osobim trzecim. Jako członek Miniklubu, będziesz regularnie otrzymywać e-mail z Raportem Rodzicielskim. Ta usługa jest bezpłatna i można w dowolnym czasie z niej zrezygnować w Strefie Rodzica.

Mam problemy / pytania do Miniklubu. Z kim mam się skontaktować?

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie, zawsze możesz napisać do nas e-maila pod adres admin@miniklub.pl.

Kto jest autorem Miniklubu?

Miniklub jest grą dla dzieci, opracowaną przez firmę Divine ApS z siedzibą w Kopenhadze, w Danii. Gra została dotychczas zaprezentowana w Skandynawii, po duńsku, szwedzku, norwesku, a także w Holandii. Zespół pod szyldem Divine składa się z doświadczonych programistów z duńskiej branży gier.

Divine ApS podpisała umowę z Cartoon Network o marketingu Miniklubu.